Історія піци налічує кілька століть, а кількість шанувальників цієї вишуканої і неймовірно смачної страви обчислюється мільйонами. При створенні піци компоненти підбираються таким чином, щоб досягти максимально гармонійного поєднання, завдяки чому народжується справді божественний смак.

У нас можна замовити піцу, яка ідеальним чином буде відповідати саме Вашим смаковим уподобанням, адже в меню присутні безліч варіантів наповнення цих ласощів.

Наша компанія «Yakuza» постійно прагне до досконалості, намагаючись не тільки створювати нові смаки, але і покращувати вже знайомі. Завдяки цьому піца додому дозволить організувати в затишній домашній обстановці справжній бенкет!

Компанія «Якудза», крім постійного та якісного розширення меню, пропонує оформити замовлення піци безкоштовно з 11:00 до 23:00. Вибір і здійснення замовлення займе лише пару хвилин, так як на нашому сайті є спеціальні фільтри, за допомогою яких можна підібрати оптимальний варіант піци з урахуванням її розміру.

Піца додому цілодобово з «Якудза» - це відмінний варіант, адже ми гарантуємо доставку гарячих та ароматних страв в найшвидші терміни. Доставка піци проводиться силами нашої компанії, де цінують час і комфорт своїх клієнтів.

Вся інформація про склад, наявності та остаточну вартість піци завжди є актуальною. Тому замовлена ​​у нас піца буде повністю відповідати всім позиціям, заявленим на сайті. А значить, піца (замовити в офіс або додому її можна в будь-який час) при розрахунку з нашим кур'єром буде коштувати рівно стільки, скільки вказано в меню.

Доставка піца з «Yakuza» - вибір для справжніх шанувальників вишуканих смаколиків!